Infrastruktura Towarzysząca – hotel biały kamień

Właściciele oraz Goście Apartamentów będą mieli dostęp do atrakcji Hotelu Biały Kamień.

Więcej na stronie hotelu.

Kolej gondolowa oraz kompleks basenów w Świeradowie-Zdroju

Tuż obok hotelu powstaje II etap rewitalizacji kompleksu wyciągów narciarskich „Świeradowiec” obejmujący: kolej gondolową (750m), 2 czteroosobowe wyciągi kanapowe oraz 2,5 km nartostrad przewidziany jest do realizacji w 2024r. Lokalizacja dolnej stacji przy ul. Nadbrzeżnej. Dodatkowo w Uzdrowisku powstanie kompleks otwartych basenów składający się z 3 niecek basenowych oraz zjeżdżalni wodnej z hamownią o łącznej powierzchni 1290 m2.

Więcej informacji:
Pismo UM 

lubanski.eu

basen rekreacyjny

Odpręż się w nieskazitelnej czystej wodzie, w basenie, jacuzzi wewnętrznym, jacuzzi zewnętrznym gdzie zostały zastosowane nowe przyjazne technologie uzdatniania wody.

Hotel & Medi – SPA Biały Kamień w trosce o zdrowie i wspaniałe samopoczucie każdego gościa, w szczególności dla dzieci wprowadził system Aktiv Water do ożywiania wody. Wspaniale to wpisuje się w ideę holistycznego podejścia do człowieka, zachowanie równowagi między ciałem, duszą i umysłem. Woda nie powoduje alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.
Basen w Hotelu jest jednym z niewielu w Polsce z tak zastosowaną technologią uzdatniania wody. W celu zachowania najwyższej jakości, woda w basenach i jacuzzi podlega stałemu nadzorowi i opiece technika partnerskiej Firmy.

Egzotycznym dodatkiem do niepowtarzalnej atmosfery jest jedyne w Górach Izerskich akwarium morskie o pojemności 5500 litrów, w którym podziwiać można niespotykane okazy ryb morskich.

jacuzzi i sauny

W jacuzzi zewnętrznym, w którym została zastosowana bezchlorowa, innowacyjna przyjazna dla człowieka metoda uzdatniania wody – oparta na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra. W wyniku tej metody nie utleniają się żadne szkodliwe związki chemiczne. Czysta woda nie wywołuje żadnych alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.

W jacuzzi wewnętrznym również została zastosowana technologia bezchlorowa wzobogacona dodatkiem soli leczniczych.

zabiegi spa

Hotel Biały Kamień to miejsce z charakterem. Wyjątkowa sceneria, góry, las i powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce do odpoczynku. Nasze SPA oferuje rytuały na twarz, ceremonie na ciało, kąpiele, strefę masażu, SPA Kids, Young SPA oraz Foot & Nail SPA.

Naszą filozofią jest wierność holistycznej idei wellness poprzez powrót do źródeł czystego spa – wody, która jest zdrojem zdrowia, życia, ukojenia zmysłów i piękna. Dlatego we wszystkich zabiegach wykorzystujemy techniki manualne i łączymy je z elementami współczesnej balneologii.

medi-spa

Świeradów – Zdrój to malowniczo położone uzdrowisko, usytuowane w sercu Gór Izerskich. Od ponad dwustu pięćdziesięciu lat słynie ze swojego wyjątkowego, leczniczego mikroklimatu oraz bogactwa wód mineralnych i radonowych.
Nowoczesne centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji (Medi-SPA) daje możliwość przywrócenia naturalnych sił witalnych, zapewnia pielęgnację ducha i ciała.

restauracja

Kuchnia Hotelu Biały Kamień to dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących z ekologicznych hodowli i upraw, zgodnie z ideą powrotu do natury.

Na miejscu wypiekamy chrupiący chleb, wędzimy swojskie kiełbasy, a codziennie na śniadanie serwujemy domowy dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach oraz miód z własnej pasieki.

cocktail bar

Mixology Coctail Bar by Radziu Wieczorek to marka sama w sobie – Najlepsze alkohole z różnych zakątków świata, egzotyczne dodatki, świeże owoce, międzynarodowa sztuka barmańska.

Dodatkową atrakcją jest taras z letnim ogródkiem, z pieknym widokiem na panoramę Gór Izerskich.