O apartamentach

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwe­stycja prestiżowego kompleksu hotelowego. Powstaną w odległości 50 m od istniejącego od 2008 r. Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień.

Apartamenty Biały Kamień położone są przy samym lesie z pięknym widokiem na Góry Izerskie, a zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzenne­go zakładają brak możliwości zabudowy w odległości 100 m od budynku Apartamentowca.

Kameralny pięciokondygnacyjny budynek, jedynie 51 apartamentów wykończonych ‘pod klucz”. Do każdego lokalu przynależne jest jedno miejsce parkingowe (zakup obligatoryjny).

Apartamenty sprzedawane będą jako lokale użytkowe (23% VAT), a właściciele w ramach 5-letniej umowy o zarządzanie (z możliwością jej przedłużenia na kolejne 5 lat i dalsze 5 lat) będą mogli czerpać realne zyski ze swojego Apartamentu.

Zarządzane będą przez obsługę wielokrotnie nagradzanego Hotelu Biały Kamień, co dla potencjalnych inwestorów oznacza najwyższą jakość usług.

Budynek apartamentowca został zaprojektowany przez architekta Jacka Strzeleckiego zgodnie z najnowszymi trendami przy jednoczesnym zachowaniu elementów stylu karkonoskiego. Wnętrza urządzone będą w stylu nowoczesnym z zastosowaniem naturalnych materiałów takich jak: kamień, drewno oraz liczne przeszklenia, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zaprojektowane przez prestiżową pracownię Julii Kuśmierz, która otrzymała złotą statuetkę w międzynarodowym konkursie Muse Design Awards 2019 w Nowym Jorku.

Każdy z apartamentów wyposażony zostanie w kompletny aneks kuchenny, stylową łazienkę oraz przestronny balkon.

W obiekcie znajdować się będzie także pomieszczenie na rowery oraz narciarnia. Z większości apartamentów rozciąga się malowniczy widok na lasy i Góry Izerskie.