O apartamentach

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwe­stycja prestiżowego kompleksu hotelowego. Powstaną w odległości 50 m od istniejącego od 2008 r. Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień.
Apartamenty Biały Kamień położone są przy samym lesie z pięknym widokiem na Góry Izerskie, a zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzenne­go zakładają brak możliwości zabudowy w odległości 100 m od budynku Apartamentowca.
Kameralny pięciokondygnacyjny budynek, jedynie 51 apartamentów wykończonych ‘pod klucz”. Do każdego lokalu przynależne jest jedno miejsce parkingowe (zakup obligatoryjny).

Apartamenty sprzedawane będą jako lokale użytkowe (23% VAT), a właściciele w ramach 5-letniej umowy o zarządzanie (z możliwością jej przedłużenia na kolejne 5 lat i dalsze 5 lat) będą mogli czerpać realne zyski ze swojego Apartamentu.
Zarządzane będą przez obsługę wielokrotnie nagradzanego Hotelu Biały Kamień, co dla potencjalnych inwestorów oznacza najwyższą jakość usług.

Apartamenty zostaną wykonane z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z najnowszymi trendami. Wnętrza urządzone będą w stylu nowoczesnym z zastosowaniem natrualnych materiałów takich jak: kamień, drewno oraz liczne przeszklenia, z uwzględnieniem elementów stylu karkonoskiego. Zaprojektowane przez prestiżową pracownię architektoniczną Julii Kuśmierz, która otrzymała złotą statuetkę w międzynarodowym konkursie Muse Design Awards 2019 w Nowym Jorku.
Każdy z apartamentów wyposażony zostanie w kompletny aneks kuchenny, stylową łazienkę oraz przestronny balkon.
W obiekcie znajdować się będzie także pomieszczenie na rowery oraz narciarnia. Z większości apartamentów rozciąga się malowniczy widok na lasy i Góry Izerskie.